بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان راین بمنظورترویج و تعمیق فرهنگ قرآنی و معارف مهدوی در سطح جامعه این شعبه در راستای اهداف و شیوه نامه تأسیس بنیادها و با تشکیل جلسه و دعوت ازجمع کثیری از فرهنگیان وادارات وسایر اقشاردر محل مهدیه مسجد جامع راین وباتلاوت آیاتی چند از قرآن کریم و سخنرانی امام جمعه محترم حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اسماعیل پوروحاج آقا خاکسا ری مدیرعامل محترم بنیاد فرهنگی استان کرمان و معرفی مدیرعامل بنیاد راین آقای مجید راجی در بهمن ماه سال 86 افتتاح گردید .ودر تاریخ 3/12/86 پس از انتخاب اعضاءوکادربنیاد و معرفی به بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) کرمان رسما"کار و فعالیت خود را مجدانه شروع نموده است.

خوش‌آمدید!

سلام، از دیدارتان خرسندیم!‌
لطفاً اجازه دهید مشخصات شما را بررسی کنیم.
دقت کنید که شماره تلفن همراه و رمز عبور شما با حروف لاتین و بدون فاصله اضافی وارد شود.


نمی‌توانید وارد شوید؟

ابتدا دعوت می‌کنیم بخش پرسش‌های متداول در کتاب راهنما را مطالعه کنید...
چنانچه به صورت آنلاین ثبت‌نام کرده باشید، رمز عبور جدید به نشانی پست‌الکترونیک شما ارسال شده است. بنابراین مطمئن شوید که نامه‌های ما در لیست spam صندوق پستی شما قرار نگرفته باشد!
اگر از طریق پیامک ثبت‌نام نموده و یا رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید، لطفاً شماره تلفن همراه خود را در کادر زیر وارد کنید تا رمز عبور جدید به ایمیل و یا تلفن همراه شما ارسال شود. اگر پست‌الکترونیک یا پیامک بازیابی رمزعبور را حداکثر تا یک ساعت دیگر دریافت نکردید و تلاش دوباره برای بازیابی رمز عبور ثمربخش نبود، مشکل‌تان را با ما در میان بگذارید.


هنوز ثبت‌نام نکرده‌اید؟


همراه شوید!

پورتال جامع مهدویت دروازه‌ای است به سوی شناخت و ازبین‌بردن موانعی که باعث می‌شوند نتوانیم آن‌چنان که باید امام‌مهدی را بشناسیم و به او اعتقاد داشته باشیم. دعوت می‌کنیم همراه‌مان باشید!
پس از ثبت‌نام، نامه خوش‌آمدگویی ما به نشانی پست‌الکترونیک شما ارسال می‌گردد.

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی

پیامک
30001366